DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 28-33 PLN/h
  • Firma: GF SERVICE Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patryk Pichłacz
  • Telefon: 797551049
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Tök
  • Państwo: Węgry
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Dla dynamicznie rozwijającej się firmy produkującej świeże sałatki poszukujemy kandydatów:

Lokalizacja: 25 km od Budapesztu (Węgry)

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy na naszej nowoczesnej linii produkcyjnej. Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za:

Obsługę linii produkcyjnej: aktywne uczestnictwo w procesie produkcji sałatek.

Pakowanie produktów: przygotowywanie sałatek do wysyłki.

Kontrolę jakości: zapewnienie najwyższych standardów jakości naszych produktów.

Współpracę z zespołem: wsparcie operatorów maszyn w realizacji zadań.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa 2140 HUF netto.

Stabilne zatrudnienie: praca na pełny etat, 5-6 dni w tygodniu po 12 godzin.

Dobre warunki pracy: zapewnione ciepłe ubranie robocze.

Możliwość zdobycia doświadczenia: praca w dynamicznym środowisku, gdzie będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności.

Umowa: podpisanie umowy na warunkach polskich.

Wymagania:

Podstawowa znajomość języka angielskiego: komunikatywność pozwalająca na zrozumienie prostych instrukcji.

Chęć do pracy: zaangażowanie i gotowość do pracy fizycznej.

Zdolności manualne: precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań.

Dołącz do naszego zespołu i zostań częścią naszej sukcesu!

Informacje dodatkowe:

Zakwaterowanie: Możliwość zapewnienia zakwaterowania w 2 osobowych pokojach w Esztergom.

Transport: Zapewniamy transport z Esztergom.